Transport na własnych kołach

Od listopada 2013 r. Nasza firma rozpoczęła nowy rodzaj działalności-transport na własnych kołach. Do tej pory kilka tysiecy pojazdów zostało dostarczonych do naszych klientów w całej Europie i poza nią. Posiadamy 35 zestawów niemieckich tablic transportowych wraz z ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej oraz zespół dobrze wyszkolonych i doświadczonych kierowców.


Jako niezawodna firma gwarantujemy wysokiej jakości "szyte na miarę" rozwiązania z zakresu transportu i logistyki. Organizujemy również transporty pojazdów nienormatywnych. Oferujemy nasze usługi na terenie całej Europy, a także poza nią. Nasze wysoce wyspecjalizowany zespół przykłada ogromną wagę do spełnienia wymagań klientów i zapewnienia im satysfakcji. Wszystkie pojazdy przewożone przez BLG są w pełni ubezpieczone.


Po otrzymaniu zapytania, nasz zespół przygotowuje ofertę cenową w ciągu kilku godzin, gdzyż każdy transport jest traktowany indywidualnie. Po akceptacji ceny, klient przesyła zamówienie pocztą elektroniczną, z danymi dotyczącymi szczegółów transportu. Wszystkie nasze transporty objęte są pełnym ubezpieczeniem.