Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Jak możemy ci pomóc?

T: +48 58 343 62 07 E: biuro@blg.com.pl

BLG Logistics // Flota

BLG AutoTerminal dysponuje 20 własnymi auto-transporterami

RENAULT Z ZABUDOWAMI KASSBOHRER, ROLFO ORAZ LOHR, 3 CIĘŻARÓWKI MAN TGX WRAZ Z NACZEPAMI CENTAURUS NXT, WYPOSAŻONYMI W SYSTEM MONITOROWANIA GPS, DZIĘKI KTÓREMU UZYSKUJEMY SZYBKĄ KOMUNIKACJĘ Z KIEROWCAMI, PODGLĄD ONLINE POZYCJI SAMOCHODU NA MAPIE, CO UMOŻLIWIA STAŁY MONITORING CIĘŻARÓWEK I ŁADUNKÓW.

tir

01

Man TGX

tir

02

Renault

tir

03

Man TGX

Ze względu na bezpieczeństwo i wpływ na środowisko naturalne, wszyscy kierowcy są szkoleni z ekonomicznej techniki jazdy.

A urządzenia pokładowe w trybie on-line kontrolują i przekazują do biura informacje o stylu jazdy kierowcy. Dbamy również o maksymalne bezpieczeństwo przewożonych ładunków poprzez bogate wyposażenie techniczne naszych auto-transporterów. Flota BLG objęta jest specjalnymi kontraktami serwisowymi, dzięki którym mamy gwarancję czasu naprawy i priorytetową obsługę. Ponadto od wielu lat współpracujemy na stałe z 25 podwykonawcami.

Naszym atutem są krótkie terminy dostaw i pewność usług, profesjonalna obsługa oraz duże doświadczenie w branży transportowej.