Jak możemy ci pomóc?

T: +48 58 343 62 07 E: biuro@blg.com.pl

BLG Logistics // współpraca

Praca

Księgowa / Księgowy

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie sprzedaży zagranicznej i krajowej
  • Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi
  • Comiesięczne uzgadnianie rejestrów sprzedaży i kont do deklaracji VAT
  • Księgowanie faktur kosztowych
  • Księgowanie raportów kasowych i wyciągów bankowych

wymagania:

  • Znajomość zasad księgowania sprzedaży, kosztów, wyciągów bankowych, raportów kasowych, delegacji, transakcji zagranicznych, importu usług
  • Mile widziana znajomość zagadnień transportowych
  • Doświadczenie w pracy w księgowości
  • Znajomość excela
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Symfonia

oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Pakiet medyczny
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do karty Multisport